Nejnovější recenze ze sekce Ohřívače kojeneckých lahví

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Přidáno: 12. října 2022

• velikost
  • funkčnost

Jakožto dokrmující matka musím říct, že mi Ohřívač lahví od Philips Avent usnadnil život. Je velmi dobře skladovatelný (ani v malé kuchyni nezabere moc místa) a velmi rychlý. Ohřeje mléko do pár minut a já se mezitím mohu věnovat jiným věcem. Za mě skvělá volba!

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• rychlost ohřívání
  • snadná obsluha
  • jednoduchý návod
  • program na udržování mléka teplého
  • program na rozmražení mléka
  • vyšší pořizovací cena
  • ocenila bych časovač

Ohřívač Philips Avent nám usnadnil práci při ohřívání MM, UM i příkrmů pro dceru, je to jendoduché a rychlé. Mléko se odhřívá rovnoměřně, takže se nemusíte bát, že by v některých místech bylo mléko moc teplé a dítě by se spálilo. Má více programů - pro rychlé ohřátí, pomalejší ohřátí s udržováním tepla, romzrazování mléka.. Ohřívač nezabere moc místa, je dobře skladný a dole má místo na omotání kabelu, za mě dobrá vychytávka :). Já bych navíc ocenila, kdyby hlídal i jak dlouho už se mléko/pokrm ohřívá, nebo byla někde na něm i časomíra. Jinak výrobek doporučuji. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• kvalita výrobku
  • jednoduchost
  • snadné použití
  • volba dle množství mléka

Ohřívač lahví vám zajistí opravdu snadné a rychlé ohřívání mléka nebo dětských příkrmů. Je potřeba dbát na materiál dětské lahve a vyzkoušet si jaký způsob ohřevu zrovna vám vůči použitému materiálu lahve, bude vyhovovat, aby mléko nebylo moc horké nebo naopak moc studené. Velmi snadné použití. Za nás velký pomocník v domácnosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Ohřívá poměrně rychle
  • Snadné ovládání
  • Vypadá vzhledově hezky
  • Má kontrolku, díky které vidím, že je přístroj zapnutý
  • Občas nejde ovládacím kolečkem vypnout napoprvé

Tuto ohřívačku používám několikrát denně na ohřev mléka. Mléko je ohřáté poměrně rychle. Da se v ní i rozmrazovat a ohřívat příkrmy. Skvělé je, že má kontrolku, která svítí, když je ohřívačka v chodu. Naše předchozí to neměla a manžel ji zapomněl několikrát vypnout
Bohuzel se neumí sama vypnout, když je mléko ohřáté, jako některé jiné modely od Aventu, takže už se mi stalo, že bylo mléko moc teplé.
Jinak ale funguje dobře a můžu ji doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Rychlost ohřevu
  • je skladný, nezabírá moc místa
  • Umí i rozmrazovat

Tento ohřívač lahví je kvalitní výrobek. Mezi jeho přednosti bych vyzdvihla rychlost ohřevu a také jednoduché ovládání. Navíc je skladný, maminky ho můžou mít stále připravený na kuchyňské lince a nezabírá mnoho místa. Určitě bych ho doporučila ostatním maminkám jako dobrého pomocníka.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• rychlost ohřevu mléka
  • více možnost
  • ušetří spoustu času

Přístroj na ohřívání mléka nebo pokrmů mi ušetřil spoustu času a to hlavně v noci. Maminky mi asi dají za pravdu, že když ohřívate mléko, je dos tezke odhadnout správnou teplotu, aby miminko mohlo hned pít. Musíte pak zdlouhavě zase chladit a naopak. Ohřívač je velmi snadný na ovládání a má víc možností.

Ověřený zákazník Testuj.to Sarka

• Tvar
  • Nemam pripominku

Skvely pomocnik, krmeni se urychli a vy zazenete hlad miminka o chvilku driv a usetrite si spoustu casu s pracnym ohrivanim. A kdyz mate dvojcata, tak tento vyrobek je k nezaplaceni. Ohrev je opravdu rychly. Vyrobek nezabere moc mista, jiz bych si bez neho nedokazala predstavit den.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 8. října 2022

• Ohřev a udržení teploty
  • Velikost
  • Je tichý
  • Vzhledově hezký
  • Ohřev příkrmů
  • Možnost přehřátí pokud tam lahvičku necháte déle
  • Delší ohřev než je uvedené v manuálu

Nejdůležitější na ohřívači je pro mě mít mlíčko co nejdřív připravené a na ideální teplotu. Ohřívač ohřeje mlíčko rychle, i když o něco déle než je uvedeno v manuálu, ale teplotu neudržuje, takže když se lahvička nevytáhne v pravý čas, tak se mlíčko přehřeje. Je zde i možnost pomalého ohřevu s udržováním teploty, ale to zase trvá déle. Ohřívání příkrmů bylo fajn, rychlé a pohodlné. Rozmrazování zamraženého mlíčka na jedničku - rychlé a rovnoměrné.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 8. října 2022

• Skladnost
  • Rychlost ohřevu
  • Design
  • Minimalismus
  • Délka kabelu s možností přizpůsobení
  • Jednoduchost použití
  • Možnost rozmrazit mléko
  • Čas si člověk hlídá sám

Ohřívač je opravdu jednoduchý pro použití, pouze otočíte kolečkem na požadovaný program a je to. Zatím ohříváme pouze mléko ale líbí se mi, že v něm lze ohřát i dětské jídlo, tudíž ho člověk používá delší dobu. Co bych vytkla je, ze při ohřevu 60 ml, což je nejnižší množství, člověk hůř vidí kolik vody kolem lahve nalít, jelikož musí být ve stejné výšce.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdena

Přidáno: 7. října 2022

• snadné ovládání
  • přesnost
  • skladnost
  • nic mě nenapadá

Byť se to může jevit jako “další krám do domácnosti”, nejedná se o produkt z této kategorie. Zabere totiž málo místa a odvede velkou službu, ať jde o rozmražení nebo ohřátí mléka či příkrmu, obojí ve velmi krátkém čase. Na ovládání pak stačí první stupeň základní školy, což dělá z ohřívače produkt vhodný pro širokou veřejnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 7. října 2022

• malý a skladný
  • funkce ohřevu
  • příkrmy trvají delší dobu

Ohřívačka láhví se stala součástí naší domácnosti a používáme ji každý den. Zejména teda při nočním krmeni, kdy využíváme funkcni udržování teploty - mlíčko je tak pro naše miminko vždy připravené a po ruce bez zbytečného čekání. Je skladná a na kuchyňské lince či na nočním stolku nezabere velký prostor.
Doporučuji si ohřívačku “ošahat” a vyzkoušet všechny její funkce - mléko ohřívá poměrně v krátkém čase, ovšem s příkrmy potřebuje času více. U nás doma využíváme ohřívačku primárně na uměle mléko, v případě cestování je však skvělý pomocník i na ohřev příkrmů.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 5. října 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlost ohřevu i rozmrazování
  • rovnoměrnost ohřevu
  • skladnost výrobku

Na ohřívači musím nejvíce ocenit hlavně dvě věci. Tou první je jeho skladnost, kdy i v malém bytě nezabere téměř řádné místo, a tou druhou je rychlost a preciznost, s jakou dokáže mléko či příkrm ohřát. Ohřívá rychle a rovnoměrně. My používáme také pro příkrmy.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 3. října 2022

• Rychlé ohřívání
  • “Bez práce”
  • Ohřeje na ideální teplotu
  • Dítě se nespálí
  • Snadno přenosné

Snadno ovladatelný ohřívač láhví i příkrmů. Super na cesty, díky jeho snadné přenosnosti. Tudíž ulehčí práci každé mamince nebo tatínkovi. Žádné negativa jsem nenašla, rychle příkrm “bezpracně” ohřeje.
Jednoduchost ovládání pochopí každý. Vhodné jak pro děti na UM, tak děti přikrmované.
Za mě nenehraditelný pomocník.
Super práce Avent!

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 23. září 2022

• rychlost ohřevu
  • user friendly ovládání a návod
  • design

Rychlý ohřívač od Aventu bych doporučila všem maminkám jak kojícím co dokrmují z láhve, tak maminkám co dávají UM či již příkrmy. Ohřívá mlíčko opravdu do 3-4 min dle velikosti objemu, disponuje i funkcí pomalého ohřevu, což je super na noční krmení. Nastavení a ovládání je velmi intuitivní. Navíc krásně vypadá, ideální i na cestování díky skladnosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 23. září 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• Tvar díky kterému se vejde všude

Dcera je celkem závislák na mě takže ji mám pořád převážně na ruce. Díky rychlému ohřívači je příprava mléka mnohem jednodušší. Dcerce mléko chutná a je spokojená protože má opravdu správnou teplotu. Jsem ráda že mám tohle praktické víceúčelové “vajíčko” doma.

LOVI Ohřívač lahví šedý

LOVI Ohřívač lahví šedý

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Super věcička, zvlášť když máte doma jedlíka jako já, vezmu jen flašku s ohřátou vodou , smíchám s mlíkem a malý může bumbat a nemá příležitost hystericky řvát

TrueLife Invio BW Double

TrueLife Invio BW Double

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Markéta

Přidáno: 5. srpna 2022

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Ohřívač lahví i sterilizátor v jednom

Reakce značky TrueLife

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naším výrobkem spokojen.
Tým TrueLife

Babymoov Milky Now

Babymoov Milky Now

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2022

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Dělá co má v popisu.

Bayby BBW 2000 Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Jana S.

Přidáno: 26. května 2022

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• jednoduché ovládání
  • poměr cena/výkon super
  • drží nastavenou teplotu, čas ohřevu si třeba hlídat sám
  • nevleze dovnitř širší baculatá lahev značky MAM (nevadí, obdrženo jako reklamní produkt)

Celkově naprostá spokojenost. Funguje jak má, dělá co od ní očekávám. Poměr cena výkon je skvělý, zakoupeno za 350Kč v akci, na netu od 400Kč. Ohříváme dokrm 30ml mléka, rychle teplé.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Koupeno s výraznou slevou, dělá co má, takže spokojenost

Zobrazuji 41 - 60 ze 442 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...23